Skip links

MAGNESY REKLAMOWE

Magnesy reklamowe

Magnesy reklamowe to pomimo upływu lat jeden z popularniejszych gadżetów promocyjnych. Sięgają po nie firmy z niemal każdej branży, bez żadnych ograniczeń, ponieważ w każdym przypadku warto sięgnąć po taki upominek dla klientów. Magnesy na lodówkę są produktami estetycznymi, szczegółowymi, a przy tym niewielkimi i niedrogimi. Bardzo łatwo wręczać je podczas akcji promocyjnych w plenerze, podczas imprez, koncertów oraz innego rodzaju wydarzeń. Będą szczególnie atrakcyjne dla dzieci, co zwiększa prawdopodobieństwo tego, że pozostaną w użytku Państwa odbiorcy na dłużej. Estetycznie wykonany magnes na lodówkę będzie po prostu atrakcyjną ozdobą do kuchni, a także bezcennym nośnikiem informacji o Państwa firmie, marce lub produkcie. Zyskując okazję tak częstego kontaktu z Państwa odbiorcą, zyskujecie również możliwość przeniknięcia do podświadomości klienta, stworzenia w jego umyśle naturalnego skojarzenia pomiędzy produktem, a samą marką i firmą. Tak niewielki i niepozorny produkt jak magnes reklamowy na zamówienie, może być więc doskonałym nośnikiem informacji o dużej wartości reklamowej i marketingowej. Jesteśmy doświadczonym, działającym już od wielu lat producentem magnesów reklamowych. W zależności od Państwa potrzeb i indywidualnej charakterystyki danego projektu, proponujemy wykonanie gadżetów w jednej z kilku zaawansowanych technologii, gwarantujących wysoką jakość otrzymanego produktu. Akcesoria promocyjne – zaufany producent magnesów reklamowych – sprawdzajcie Państwo dotychczasowe realizacje i kontaktujcie się z nami, jeśli chcecie, abyśmy wykonali magnesy także dla Państwa!

zobacz produkty

Oferta

Zobacz naszą ofertę na akcesoria promocyjne

ZNACZKI REKLAMOWE PIN

BRELOKI REKLAMOWE

MAGNESY REKLAMOWE

NASZYWKI

ŻETONY MARKETOWE

MONETY

MEDALE

ELEKTRONIKA REKLAMOWA

POZOSTAŁE AKCESORIA

INNE USŁUGI

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.