Skip links

O firmie

Nasze usługi skierowane są do każdego, kto chciałby promować swoją markę lub produkt w unikatowej i niepowtarzalnej formie.

witamy w serwisie akcesoriapromocyjne.pl

Znajdą tu Państwo szeroką gamę produktów jakie oferuje nasza firma. Większość akcesoriów produkowana jest na zlecenie klienta w konkretnie zaprojektowanym kształcie, rozmiarze i ilości. Każda produkcja dla klienta jest jego indywidualnym projektem!

Serwis skierowany jest do każdego, kto chciałby promować swoją markę lub produkt w unikatowej i niepowtarzalnej formie.

Ofertą szczególną jest serwis produkcji dedykowanych. Nasze biura i fabryki pozwalają na wykonanie lub sourcing takich produktów, których poszukuje klient. Wystarczy, że otrzymamy projekt lub zdjęcie tego czego szukasz, resztą już zajmiemy się my.

Akcesoria Promocyjne

Nasza firma powstała w 2006 roku i z powodzeniem działa do dzisiaj oferując bardzo różne akcesoria promocyjne. Specjalizujemy się w produkcjach promocyjnych realizowanych według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki bardzo dobry relacjom i stałymi kontraktami z fabrykami w Azji możemy uruchomić produkcję każdemu klientowi, także dla małych ilości lub samych próbek. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w ofercie serwisu akcesoria promocyjne.pl na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

Produkcja Dedykowana

Jako najbardziej unikatową formę promocji proponujemy produkcję dedykowaną. Polega ona na uruchomieniu produkcji produktów promocyjnych o unikatowej i niepowtarzalnej formie, kształcie, rozmiarze, kolorystyce. Akcesoria drobne jak breloki gumowe, breloki metalowe, magnesy na lodówkę, znaczki z herbem lub logo, odznaki, medale, monety okolicznościowe, żetony promocyjne – te wszystkie akcesoria można zamówić w unikatowej i zastrzeżonej formie już w ilościach nawet 50 lub 100 szt. Wykonujemy także indywidualne produkcje w nakładach wielotysięcznych i masowych.

MAGNESY REKLAMOWE

ŻETONY MARKETOWE

BRELOKI REKLAMOWE

NASZYWKI

Zobacz wszystkie