Skip links

MAGNESY MIĘKKIE PVC 2D

magnesy miękkie PVC 2D

Magnesy z logo to popularny gadżet, który chętnie wręczany jest na różnego rodzaju akcjach promocyjnych oraz wydarzeniach firmowych lub kulturalnych. Jak bowiem w praktyczniejszy i tańszy sposób zaoferować klientowi produkt ze swoim logo niż w formie magnesu, który może łatwo zostać umieszczony na lodówce, kuchence, czy w firmowym biurze? Magnesy gumowe z logo PVC pozwalają na wykonanie dowolnego kształtu. Wystarczy, że dostarczą nam Państwo swój projekt lub opiszą to, co chcecie uzyskać, a my sami wszystko zaprojektujemy. Możecie Państwo otrzymać magnesy gumowe z logo, napisem bądź dowolnym obrazem, jaki tylko Wam przyjdzie do głowy. Wypukłości magnesu w takiej formie pozwalają na uzyskanie naprawdę szczegółowego, efektownego rezultatu. Realizujemy zamówienia na minimum 100 sztuk. Jeśli nie macie więc Państwo pomysłu na gadżet reklamowy lub po prostu szukacie producenta, który wykona dla Was wysokiej jakości magnesy gumowe z PVC, to warto zainteresować się naszymi dotychczasowymi realizacjami i stworzyć własne, firmowe magnesy promocyjne.

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.