Skip links

MAGNESY METALOWE

magnesy metalowe

Przedsiębiorcy bardzo często w akcjach promocyjnych sięgają po magnesy metalowe. Nie ma co się temu dziwić – jest to jeden z praktyczniejszych, drobnych gadżetów, który z reguły zostaje z obdarowanym na długi czas. Chętnie umieszcza się je na lodówkach, szczególnie wówczas, gdy w domu jest także dziecko. W taki łatwy i niedrogi sposób zwiększamy identyfikację klienta z firmą, ofiarowującą magnes metalowy, a także jego świadomość jako konsumenta. Każdy, kto przebywa w mieszkaniu, gdzie magnes jest umieszczony choćby właśnie na lodówce, nawet jeśli robi to nieświadomie, patrzy na logo bądź nazwę na magnesie nawet kilka razy dziennie. Daje to ogromny potencjał marketingowy, aby stworzyć klienta lojalnego, identyfikującego się z daną firmą oraz marką. Oferujemy magnesy metalowe, wykonywane według indywidualnego wzoru, na specjalne życzenie klienta. Wzór może zostać wytłoczony lub nadrukowany na powierzchni magnesu. Obydwa wybory cechuje bardzo wysoka jakość. Przedstawiamy przykładowe realizacje i jesteśmy gotowi stworzyć magnes metalowy również dla Państwa firmy!

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.