Skip links

ZNACZKI METALOWE Z NADRUKIEM

znaczki metalowe z nadrukiem

Znaczki reklamowe z własnym nadrukiem to gadżet, który może wykorzystać także Państwa firma. W jakich sytuacjach sięgnąć po naszą ofertę metalowych znaczków reklamowych z nadrukiem? Gadżety te doskonale sprawdzają się jako drobny upominek dla potencjalnych odbiorów. Mogą z powodzeniem być rozdawane niczym ulotki każdemu przechodniowi lub też uczestnikowi danego wydarzenia. Dzięki niewielkim rozmiarom znaczki metalowe z nadrukiem będą gadżetem bardzo wygodnym, praktycznym, a także niedrogim. Nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia co do tego, w jakiej branży wykorzystuje się tego typu gadżet – będzie on odpowiedni zawsze i prawdopodobne, że zostanie z tym, kto go otrzymał, na długi czas! Metalowe znaczki reklamowe pozwalają na wykonanie wzorów, zawierających nawet bardzo małe elementy i szczegóły. Możliwe są atrakcyjne przejścia tonalne, a całość wzbogacona jest powłoką epoksydową, która wzmacnia efekt wizualny. Znaczki metalowe z własnym nadrukiem? Akcesoriapromocyjne.pl to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo to, czego poszukiwaliście!

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.