Skip links

ZNACZKI EMALIA SYNTETYCZNA

znaczki emalia syntetyczna

Drobne znaczki reklamowe wykonywane z użyciem emalii syntetycznej to popularny gadżet reklamowy od wielu lat. Tzw. „przypinki” miał w dzieciństwie chyba każdy z nas, a jest to nic innego, jak właśnie gadżet reklamowy, wykorzystywany przez przedsiębiorców do promocji własnej marki. Umieszczone na nim logo, napis, czy też innego rodzaju symbol, kojarzący się z firmą, dzięki swym niewielkim rozmiarom można łatwo wręczyć każdemu i przypiąć w dowolne miejsce. Znaczki reklamowe z emalią syntetyczną bardzo często wykorzystywane są jako gadżet klubów sportowych. Można je łatwo umieścić na części garderoby, torbie, plecaku lub też powiesić, np. na tablicy korkowej. Znaczki reklamowe z emalią syntetyczną cechują się wysoką jakością wykonania. Powstające w ten sposób gadżety mogą być wykonywane bardzo dokładnie, z dużą szczegółowością. Metoda ta polecana jest przez to właśnie do tych bardziej szczegółowych wzorów, gdzie inne technologie mogłyby nie gwarantować atrakcyjnego wizualnie efektu.

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.