Skip links

BRELOKI SKÓRZANE

breloki skórzane

Większość z nas nosi przy kluczach breloczki. Poza tym mogą one służyć jako element ozdobny, przy zamku w torbie lub plecaku bądź też w samochodzie. Są małe, praktyczne i bardzo różnorodne pod względem wzornictwa. Dlaczego by więc nie wykorzystać potencjału tego przedmiotu w celach promocyjnych i reklamowych? Skoro brelok jest czymś niewielkim, to łatwo wręczysz go drugiej osobie. Jeśli daje bogate możliwości wzornictwa, to możesz stworzyć również swój wzór – z logo lub nazwą firmy. Polecamy zakup takich breloków promocyjnych właśnie u nas. Jednym z rodzajów breloków są breloki skórzane. Poleca się je choćby jako dodatek do upominku na spotkania biznesowe. Wręczycie Państwo logo własnej firmy kontrahentowi, unikając pretensjonalności i trywialności, dzięki eleganckiemu wykończeniu, co zapewniają skórzane elementy. Jeśli chcecie Państwo, aby tłoczony element nie był w kolorze metalu, to możemy go również wypełnić emalią. Dzięki ponadczasowemu materiałowi, jakim jest skóra, brelok skórzany będzie odpowiedni na każdą okazję – elegancki, z klasą, zarówno dla klienta, jak i partnera biznesowego – zapraszamy!

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.