Skip links

BRELOKI PVC TECHNOLOGIA 3D

breloki PVC technologia 3D

Breloki 3D to jedne z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych gadżetów reklamowych, wykorzystywanych przez firmy z całego świata. Zalet breloka jako promocyjnego upominku jest naprawdę mnóstwo, a korzyści płynące z takiego wyboru naprawdę duże – przekonajcie się Państwo o tym sami! Każdy z breloków 3D może przyjąć dowolny, wybrany przez klienta kształt. Dzięki temu zwykły breloczek stanie się wyobrażeniem logo Państwa firmy, maskotki, czy sprzedawanego produktu. Każdemu obdarowanemu takim gadżetem, oferujecie Państwo więc coś nierozerwalnie związanego z Państwa firmą, co może nosić każdego dnia przy sobie. Zwiększacie w ten sposób więź z klientem oraz jego identyfikację z Państwa firmą. Breloczka 3D Państwa firmy nikt nie pomyli z konkurencją – będzie on niepowtarzalny, od razu kojarzący się z tym, co chcieliście Państwo przedstawić, zaprojektowany według Państwa sugestii i propozycji. Jest to też po prostu dość tani gadżet, a bardzo łatwy w użyciu w trakcie promocji i wręczeniu klientowi, czy kontrahentowi. Sprawdźcie Państwo nasze dotychczasowe realizacje breloków 3D, wykonywanych według indywidualnego projektu dla każdego klienta!

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.