Skip links

BRELOKI METALOWE TŁOCZONE

breloki metalowe tłoczone

Breloki metalowe tłoczone to bardzo praktyczny i elegancki gadżet reklamowy, z którego już teraz możecie skorzystać także Państwo. Zastanawiacie się, czym obdarować klientów, kontrahentów lub pracowników swojej firmy? Breloki metalowe będą dobrym, a także bardzo kreatywnym pomysłem na nieduży, lecz funkcjonalny i estetyczny upominek! Każdy brelok może zostać wytłoczony w żelazie lub innym rodzaju metalu. Dzięki temu dopasujemy wygląd zamawianego przez Państwa produktu do Państwa oczekiwań i preferencji. Doskonale dobiorą Państwo breloczek do sytuacji, w jakiej zamierzacie go wykorzystać oraz budżetu, jaki chcecie przeznaczyć na wytworzenie tego indywidualnie przygotowywanego na Państwa potrzeby gadżetu. Breloczki mogą również zostać pokryte kolorem galwanicznym. Zachęcamy do zapoznawania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami breloków metalowych tłoczonych. Mamy nadzieję, że zachęcą one Państwa do skorzystania z naszych usług. W przypadku wszelkich pytań oraz wątpliwości, służymy fachową radą oraz wyjaśnieniem wszelkich szczegółów.

jak złożyć zamówienie na akcesoria promocyjne?

01. WYBIERZ PRODUKT

Masz już pomysł, a może szukasz inspiracji? Zaufaj specjalistom! Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie niemal wszystko… oprócz broni nuklearnej 🙂

02. NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wypełnij prosty formularz zapytania, napisz maila lub zadzwoń. To nic nie kosztuje. Skontaktujemy się z Tobą lub od razu przygotujemy i wycenimy nasze propozycje dla Ciebie. Przygotujemy dla Ciebie również projekty graficzne.

03. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Zamówione produkty dotrą bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres.